diagnostika a servis - ROP servis

Priemyselný servis pre Vaše zariadenia
Prejsť na obsah
Diagnostika a servis
Diagnostika
Diagnostika
Diagnostika priemyselných zariadení - ak máte vo Vašej spoločnosti technický problém s výrobným zariadením (linkou) a nemáte technické prostriedky, alebo ľudské zdroje na diagnostiku, som tu práve pre Vás. Vlastnými prostriedkami vykonám diagnostiku problémového zariadenia a navrhnem kroky na odstránenie problému. Po diagnostike a návrhu riešenia samozrejme môžem vykonať aj servis zariadenia. Aké značky dokážem diagnostikovať a riešiť ich servis si pozrite v časti "Podpora".

Servis priemyselných zariadení - odstránenie porúch na výrobnom zariadení po dôkladnej diagnostike. Výmena poškodených dielov, prípadne oprava týchto dielov (ak je možná). Nastavenia parametrov zariadenia, odladenie procesov.  Po servise otestovanie zariadenia v prevádzke a odovzdanie do užívania.

Servis a predaj elektronických komponentov - vykonávam diagnostiku a opravy elektroniky, hlavne komponentov pre automatizáciu - PLC systémov, HMI panelov (dotykové obrazovky), frekvenčných meničov, meracích kariet a modulov, priemyselných PC, zdrojov, záložných zdrojov, serverov, ale aj spotrebnej domácej elektroniky a elektrospotrebičov.
Róbert Pavlík - ROP servis
Brestové 1416
916 42 Moravské Lieskové
Slovakia
IČO: 11773456
Mobil: +421 910 894 522
E-mail: info@ropservis.sk
Web: www.ropservis.skRóbert Pavlík - ROP servis
Brestové 1416
916 42 Moravské Lieskové
Slovakia
Mobil: +421 910 894 522
E-mail: info@ropservis.sk
Web: www.ropservis.sk
IČO: 11773456
Návrat na obsah